KARELSKÝ MEDVĚDÍ PES a chovatelská stanice PIKIMUSTA

Lucky

Karelský medvědí pes BJORNEHUSETS LUCKY

Lucky 03

DKK: 0/0, Oční testy: negativní
V říjnu 2003 se naše psí rodina rozrostla o Karelského medvědího psa Bjornehusets Lucky *23.8.2003. Lucky k nám přicestoval z Dánska, ze skvělé chov. stanice Bjornehusets – chovatel Hanne & Gunnar Larsen. Lucky vyrostl v hezkého a sebevědomého psa, který je chytrý, rychle se učí nové věci, ovšem jako správný „chlap“ občas zkouší, co si může dovolit.

Lucky je výstavně velice úspěšný, již mnohokrát získal CAJC, CAC, CACIB, BOB, je INTERŠAMPION,Český šampion, Slovenský šampion, Polský šampion ,Junioršampion ČR a Slovenska, Středovýchodoevropský vítěz mladých. Lucky je také cvičen pro sportovní i loveckou kynologii, přičemž obojí výcvik zvládá skvěle. Stále u rozhodčích sportovní kynologie vzbuzujeme údiv, co že se to tu ocitlo za plemeno a následovně je Lucky překvapí, jak hezky, temperamentně a radostně cvičí. Mám z Luckyho obrovskou radost, že Karelskému medvědímu psu dělá tak dobré jméno.
Lucky již splnil podmínky chovnosti a tak je od května 2005 chovným psem.
V současné době je Lucky Karelský medvědí pes s nejvíce zkouškami ze sportovní kynologie a jediný Karelský medvědí pes v ČR, který má zkoušky lovecké i sportovní kynologie. Je to naše šikulka a doufáme, že spolu ještě mnohé dokážeme.

VÝSLEDKY VÝSTAV A TITULY

INTERŠAMPION
ČESKÝ ŠAMPION
SLOVENSKÝ ŠAMPION
POLSKÝ ŠAMPION
Junioršampion ČR
Junioršampion SR
Středoevropský vítěz mladých
4.místo Best of Group
17xBOB
12xCACIB
5x res.CACIB
26xCAC
2x res.CAC
4xCAJC
Vítěz Prahy
3xNárodní vítěz
Best junior

LOVECKÉ ZKOUŠKY

Barvářské zkoušky honičů
Zkoušky honičů: CACT, DIVIAČAR

ZKOUŠKY SPORTOVNÍ KYNOLOGIE

ZOP: 96bodů / výborně
ZZO: 52bodů / prospěl výborně
ZPU1: 133bodů / velmi dobře
BH – SchH/VPG: 50bodů / obstál

LUCKYHO POTOMCI

Luckymu se narodila štěňátka za oceánem v USA, Aljaška, chovatelská stanice Bearunoff: http://www.bearunoffkennels.com.
Jsme moc hrdí na tato krásná štěňátka, která budou po Aljašce prohánět medvědy, jak se na správného Karelského medvědího psa sluší a patří…